tylko praktyczne rozwiązania
zawsze tam gdzie jest potrzebny

Pierwsza strona wyszukiwania w Google

  • Jak się przygotować?
  • Jaką wybrać strategie?
  • Czym się kierować?
  • Czy sami damy radę?


95% wejść na stronę pochodzi z pierwszej strony wyników.


Wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania jest niezwykle istotnym elementem strategii promocji w sieci. Internauci prawie w ogóle nie wchodzą na kolejne strony. W przypadku wyrazów bardzo niszowych ta tendencja nieco się zmienia. Internauci są skłonni przeglądać więcej stron wyników, aby znaleźć dokładnie to, czego poszukują. Większą liczba wyników przeglądają osoby planujące zakup towaru lub usługi o długim czasie decyzyjnym np. osoby planujące zakup mieszkania.

Trzeba wykonać wiele czynności by strona WWW znalazła się na wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania, w wyszukiwarkach internetowych. Wpływa na to wiele czynników. Niestety nie wystarczy jednorazowy zabieg, który zapewni nam wysoką pozycję. Optymalizacja kodu html, właściwy dobór treści i zaakcentowanie istotnych, z punktu widzenia użytkowników i wyszukiwarek, elementów to połowa sukcesu.

Jesteśmy w stanie sami się tym zająć, może jednak mamy szukać odpowiedniej firmy, która zapewni nam wysoki cel?

Wiele firm oferujących nam różne oprogramowanie, np. SOTE, HydraPortal dają gotowe narzędzia w swych panelach, byśmy sami mogli rozpocząć optymalizację witryny pod wyszukiwarki.

Jednak wcześniej należy zapoznać się z ogromem wiedzy, którą zgłębiają firmy interaktywne zajmujące się pozycjonowaniem.

Musimy wiedzieć, jakie techniki są dozwolone.

Bardzo dużo wiedzy, która nie jest dla laików dziś tak bardzo oczywista. Choć z biegiem czasu zmienia się to. Np. Google udostępnia nam narzędzia, które pomagają w optymalizacji naszej witryny. Pokazuje, co wolno, jakie metody stosować. Warto wgłębiać się w te informacje.

Mamy alternatywę i możemy oddać tę czynność firmom specjalizującym się w tej dziedzinie, specjalistom. Dziś jesteśmy zarzucani ich ofertami. Którą ofertę wybrać? Komu zaufać? Jak się zorientować, kto jest najlepszy? Mamy doświadczenie w tej dziedzinie. Chętnie podzielimy się swoimi spostrzeżeniami.

Zapraszamy do kontaktu. Pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twojej Firmy.

« cofnij

Kontakt