tylko praktyczne rozwiązania
zawsze tam gdzie jest potrzebny

Polityka prywatności


Korzystając ze strony internetowej Alfaweb.pl akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności.

Firma Alfaweb zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszej Polityce Prywatności. Zawsze aktualną i obowiązującą wersję można znaleźć na stronie internetowej
http://alfaweb.pl/polityka-prywatnosci. Użytkowników strony internetowej firmy Alfaweb obowiązuje aktualna wersja Polityka Prywatności. Zmiany w Polityce Prywatności nie wpływają na podstawową zasadę: Alfaweb nie sprzedaje oraz nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych i osobowych Klientów oraz Użytkowników strony internetowej http://www.alfaweb.pl

Dane osobowe

W czasie korzystania ze strony internetowej możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych (np. imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, itp.) przez wypełnienie formularza. Dane, o które prosimy będą niezbędne do zapisania się na newsletter, kontaktu za pośrednictwem formularza kontaktowego, czy też skorzystania z innych usług. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, by przekazane dane były bezpieczne i nie trafiły do osób trzecich.

Wysyłanie wiadomości


Alfaweb zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, które dokonały zapisu do newslettera i jednocześnie zaakceptowały niniejszą Politykę Prywatności. Pod pojęciem niezapowiedzianych wiadomości kryją się informacje komercyjne dotyczące produktów oraz usług firmy Alfaweb, a także niekomercyjne listy (np. z życzeniami, ofertami, itp.).

Wyłączenie wiadomości

Strona internetowa firmy Alfaweb, ma służyć informacją dotyczącą działalności firmy, oferowanych produktów i usługach. Alfaweb nie bierze na siebie odpowiedzialności za niewłaściwe stosowanie publikowanych informacji.

Prawa autorskie


Prawa autorskie publikacji udostępnianych na stronie internetowej należą do autorów publikacji. Alfaweb zezwala na kopiowanie dokumentów publikowanych na stronie internetowej tylko i wyłącznie do celów prywatnych. Kopiowanie i rozpowszechnianie (drogą poligraficzną czy też elektroniczną) w celach komercyjnych wymaga wcześniejszego uzgodnienia.

Alfaweb zastrzega sobie wyłączne prawo do treści i formy (brzmienia) tekstu niniejszej strony internetowej na mocy ustawy O prawie autorskim i prawach pokrewnych (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku, Dz. U. z 2000, nr 80, poz. 904-j.t.).


« cofnij

Kontakt