tylko praktyczne rozwiązania
zawsze tam gdzie jest potrzebny

Od czego zacząć, by założyć własną stronę

 1. Pomysł, cel
  Miarą sukcesu w e-handlu są innowacje, pozwalające zdystansować konkurencję. Wszystkie nowe firmy szukają sposobów, by odróżnić swoje sklepy. Sukces w e-handlu zależy od dobrego pomysłu. Celem naszego biznesu najczęściej jest powodzenie i finansowa rozkosz. Jednak na początek może dobrze się zastanowić nad tym nieco dokładniej. Jaki cel obieram na najbliższy rok, trzy lata, pięć lat.
  Mamy pomysł i cel, trzeba zastanowić się nad technicznymi rozwiązaniami.

 2. Rejestracja domeny internetowej
  Domena to unikalny adres internetowy, pod którym Twoja strona internetowa będzie dostępna w sieci np. alfaweb.pl

  Rejestracja domeny internetowej rozpoczyna się od sprawdzenia czy poszukiwana domena nie jest zajęta.
  W tym celu możesz skorzystać z wyszukiwarek na stronach firm hostingowych
  lub napisz do nas, my zrobimy to za Ciebie.
  Jeżeli poszukiwana przez Ciebie domena jest wolna, kliknij "rejestruj" a następnie wypełnij formularz zamówienia, bądź prześlij nam swoje dane firmy, my zrobimy to za Ciebie.

 3. Zamówienie usługi hostingowej
  Hosting jest usługą, którą Provider Internetowy świadczy na rzecz swoich klientów. Polega na umieszczaniu stron lub aplikacji internetowych na serwerze, oraz utrzymywaniu skrzynek pocztowych. Jeśli nie wiesz, jaką firmę hostingową wybrać, skontaktuj się z nami, pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie.

 4. Projekt strony WWW
  Jeżeli nie masz jeszcze strony, możesz skorzystać z naszych usług. Jesteśmy dla tych, którzy chcieliby posiadać własną stronę WWW, jednak nie mają dostatecznej wiedzy, ani umiejętności w dziedzinie programowania. Pomożemy Ci, wybrać oprogramowanie,   stworzyć projekt graficzny, wdrożyć i uruchomić go.

   

Skontaktuj się z nami: formularz kontaktowy »

 

« cofnij

Kontakt