tylko praktyczne rozwiązania
zawsze tam gdzie jest potrzebny

Sklep internetowy SOTESHOPProgram SOTESHOP służy do prowadzenia sklepu internetowego. Zawiera wszystkie funkcje potrzebne do prowadzenia sprzedaży w Internecie.

Ty dbasz o swój biznes, my dbamy, żeby wszystko działało, dostarczając Ci najlepszych narzędzi.

SOTESHOP został zaprojektowany tak, by klienci dokonywali zakupów w sposób łatwy i przyjemny. Korzystając z SOTESHOP możesz kontrolować każdy element serwisu. W prosty sposób zarządzasz całym procesem zamówienia. Od wprowadzenia produktu do oferty po wystawienie faktury VAT i wysłanie towaru.

SOTESHOP to platforma sprzedaży z kompletnym oprogramowaniem pozwalającym na sprzedaż w Internecie, zarządzanie ofertą produktów i usług, obsługę realizacji zamówień, ofertowanie klientów, fakturowanie i magazyn, logistykę dostaw i zamówienia do dostawców. SOTESHOP jest przeznaczony zarówno dla małych firm, zaczynających działalność handlową w Internecie, jaki i prowadzących sprzedaż na dużą skalę.

SOTESHOP zapewnia wszystkie elementy potrzebne do prowadzenia działalności handlowej w Internecie.

SOTESHOP najczęściej polecany sklep internetowy

 • Bogata funkcjonalność, sprzedaż od zaraz
 • Optymalizacja dla wyszukiwarek, Google
 • Unikalne rozwiązania graficzne
 • Licencja, płacisz tylko raz
 • Serwis, darmowe aktualizacje
 • Kompleksową usługę administracyjną.
 • Bardzo szybki sklep, 0.068 sekundy/stronę
 • Wersja międzynarodowa
 • Integracje Allegro, Porównywarki, Subiekt GT, WF-Mag Licencjonowane oprogramowanie / jest także dostępny w wersji open
 • Moduły dodatkowe usprawniających zarządzanie sprzedażą
 • Wszystkie te funkcje są w pełni dostosowywane do indywidulanych potrzeb i wymagań każdej firmy.

SOTESHOP ma funkcje ułatwiające procesy zakupowe, takie jak dostęp do kategorii produktów, wyszukiwarkę produktów, filtry wyszukiwania oraz koszyk zamówień. Te funkcje sprawiają, że zakupy w sieci są łatwe i przyjemne.

Polecany przez nas sklep internetowy zawiera standardową grafikę, gotową do wdrożenia lub może być projektowany, jako indywidualne rozwiązania i dostosowane do każdej firmy.

SOTESHOP zawiera niezbędne funkcjonalności do zarządzania sprzedażą.Służy do obsługi zamówień, do zarządzania procesami księgowymi/ wystawianie faktur VAT, logistycznymi/ integracja z firmami kurierskimi oraz marketingowymi/ tworzenie stron tekstowych. Dowolne dodawanie, edytowanie treści, tworzenie nowych kategorii, rozwijanie menu, to tylko niektóre funkcje tego sklepu. Administracja sklepu jest prosta i intuicyjna, serwisem mogą zarządzać osoby z mniejszą znajomością komputera. SOTESHOP jest aktualizowany i rozwijany, dodawane są nowe funkcjonalności. Tworzymy także dodatkowe moduły na życzenie klienta.

Dodatkowe moduły upraszczają oraz automatyzują procesy sprzedaży. Powiedz nam, czego potrzebujesz, a my znajdziemy najlepsze rozwiązanie.Zamów demo SOTESHOP

Zamów SOTESHOP
 

 

« cofnij

Kontakt